FC Bingöl Spor Şampiyonluğunu İlan Etti

09.05.2017

0 Yorum

FC Bingöl Spor Şampiyonluğunu İlan Etti

Almanya’da Hamburg amatör liginde (Kreisliga) 4. grupta mücadele eden FC Bingöl Spor 12, ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Ahmet Gençgül / Almanya

Bingöl’ün Almanya’daki gururu FC Bingöl Spor 12, mücadele ettiği Almanya’nın Hamburg Amatör liginde (Kreisliga) 4. Grupta ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.
Almanya’da gurbetçilerimizin kurduğu FC Bingöl Spor 12 ligde oynadığı 28 maçta 24 galibiyet, 3 mağluyet ve 1 beraberlik alan FC Bingöl Spor 12 ligde 73 puanla şampiyonluğu garantiledi. En yakın rakibine 8 puan fark atan FC Bingöl Spor 12, kalan 2 maçını kaybetse bile matematiksel olarak ligi şampiyon olarak tamamlayacak ve bir üst lig olan Bezirsliga’ya yükselecek.
Başkanlığını Feyzi Baybarz’ın yaptığı FC Bingöl Spor’un yönetim kurulunda İlyas Balat, Ahmet Gençgül, Selim Güzel, Nurtekin Başçı, Behçet Kaya, Cebrail Atılgan ve Erkan Ayık bulunuyor.
Çok güzel bir sezon geçirdiklerini belirten başkan Baybarz, ligde oyuncuların gösterdiği üstün performans ve güzel futbolun sonucunu aldıklarını belirtti. Baybarz, kulubün taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandığını belirterek, Bezisliga’da da başarı için mücadele edeceklerini belirtti.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.