Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

(Concessionaire Owner and Editor-in-Chief)

 Ad Soyad (Name-Surname): Mehmet Eser

meser@bingolum.com

Adres (Adress): İnönü Mahallesi Kültür Caddesi Polisevi Yanı  Final Lisesi Arkası Bingöl

http://www.bingolum.com

Telefon (Phone): 05427855746

İLETİŞİM E-MAİL – CONTACT MAIL

EDİTÖRLER – EDITORS

Ceylan Kılıç

ckilic@bingolum.com

Servan Alacabey

salacabey@bingolum.com

Gece Vardiyası Editörü (Night Shift Editor)

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Ad Soyad (Name-Surname): Gözde Batu

gbatu@bingolum.com

YAZARLAR – WRITERS 

Mustafa Kalkan

mkalkan@bingolum.com

Ramazan Güçden

rgucden@bingolum.com

Tanıtım Yazısı ve Reklam için (For Promotional Letter and Advertisement)

Hukuk Danışmanı (Law Consultant)  

Av. İsmail Bayraktar

ibayraktar@bingolum.com

BASIN BÜLTENLERİ (PRESS RELEASES)

 Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri

aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(editor@bingolum.com)

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software & Hosting

Zeki Tech / Tema Fabrika

Serdar Alacabey

04122247199

Domain Servisi (Domain Service)

İsimtescil.net

Hosting / Server

NetDC.net

bingolum.com İhlas haber Ajansı abonesidir

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook: http://www.facebook.com/bingolum

Twitter: https://twitter.com/bingolabihayat

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI 

YAYIN İLKELERİ

Bingolum.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilse dahi kullanılması yasaktır. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. bingolum.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Bingolum.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, editor@bingolum.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız İsmail Bayraktar tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür.

                                                                    Privacy Policy

Bingölum.com‘s news site has embraced itself not to respect the law, the law, the copyrights and personal rights. Our site serves as ‘content provider’ defined in the law number 5651. According to his law, the site management has no obligation to audit the content contrary to the law. For this reason, our site adopts the principle of ‘warn and remove’. If you have something to do with it, you can contact us by email at editor@bingolum.com or contact us at info@bingolum.com who have doubts about the truth of communication and that they have shared something about copyright and that they have violated their legal rights. Complaints and requests arriving here will be examined by our lawyer İsmail Bayraktar, and the content will be removed immediately from our site. ARTICLE 3 – (1) The content, location and access providers are obliged to install and update the internet in order to obtain information on the basis of the principles and procedures determined by the regulation and accessible to users in their internet environment.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bingolum.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.