12 Bingölspor’a Destek

26.10.2017

0 Yorum

12 Bingölspor’a Destek

Belediye Başkanı Yücel Barakazi, TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden 12 Bingölspor yönetim ve futbolcularıyla bir araya geldi.

Barakazi, “Siyasi ve bürokratlarımızla, Bingölspor’a nasıl daha fazla katkı sunabiliriz diye arayış içerisindeyiz. Bu anlamda birkaç alternatifimiz var, bunlar gerçekleştiğinde sonucu hep birlikte göreceğiz” dedi.

Takım arasındaki uyumun sürdüğü müddetçe başarının da kaçınılmaz olacağını belirten Başkan Barakazi, “Son maçlarda yakaladığınız bu uyumu koruyun. Aranızdaki uyum sürdükçe başarı da kaçınılmaz olacaktır. Sizlerin başarısı Bingölspor’un şahsında, Bingöl’e katkıdır. Bingöl’e sunduğunuz bu katkıdan dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İki sebepten dolayı sporu desteklediğini ifade eden Başkan Barakazi,”Sporu ve sporcuyu desteklemek için birçok neden var aslında ama ben en fazla şehrimizin tanıtımını yaparak, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğu için sporu destekliyorum. Şuanda Türkiye’nin dört bir yanında ilimizi tanıtıyorsunuz. Doğudan batıya, kuzeyden güneye her tarafta bu tanıtım gerçekleşiyor. Diğer yandan gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak kalarak, enerjilerini bu alanda harcıyor. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalması, şehrimizin en büyük kazanımlarından biridir” diye konuştu.

 

“Takımımızı desteklemeye devam ediyoruz”

Bingölspor’a her zaman destek olduklarını belirten Barakazi,” Siyasi ve bürokratlarımızla Bingölspor’a nasıl daha fazla katkı sunabiliriz, bunun arayışı içerisindeyiz. Bu anlamda birkaç alternatifimiz var, bunlar gerçekleştiğinde sonucu hep birlikte göreceğiz. Sizlerin emeklerini boşa çıkarmayarak, şehrimize sağladığı faydalar dolayısıyla bu desteği çok önemsiyoruz. Şehrimize sağladığınız katkılardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Heyecanınız heyecanımız, şerefiniz, onurunuz onurumuzdur” ifadelerini kullandı.


Bir önceki yazımız olan

Klimalı Duraklar Kurulacak

başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Ücretsiz üye olarak Bingöl İş Rehberine firmanızı ücretsiz kaydedin.Üye Olmak İçin Tıklayın
Ücretsiz üye olarak Bingöl İş Rehberine firmanızı ücretsiz kaydedin.Üye Olmak İçin Tıklayın
Ücretsiz üye olarak Bingöl İş Rehberine firmanızı ücretsiz kaydedin.Üye Olmak İçin Tıklayın