Bazencir’in ilk konuğu Haldun Dormen

Bingöllü radyo sunucusu Yaşar Bazencir, Fransa’da Avrupa’ya yayın yapan Paris İmparator FM adlı radyoda sunduğu “Hayata dair” adlı programı bu akşam yeni yayın dönemine başlıyor. Bir çok süpriz ünlü santaçıyı yeni yayın döneminde konuk edecek Bazencir’in bu akşamki konuğu tiyatronun duayeni Haldun Dormen.

Bingöl’de uzun yıllar radyo sunuculuğu yapan hemşerimiz Yaşar Bazancir, mesleki kariyerini Fransa’da devam ettiriyor. Yoğun bir tempoda kariyerini sürdüren Bazencir, Fransa’da bulunan Paris İmparator FM adlı radyoda “Hayata Dair” adlı programıyla Avrupa yayını yapıyor. Sezon arası veren Bazencir bu akşam Türkiye saatiyle 21:30’da yeni yayın dönemine start veriyor.

İlk Konuk Haldun Dormen

Yeni yayın döneminde bir çok ünlüyü konuk edeceğini belirten Bazencir’in ilk konuğu tiyatronun duayeni Haldun Dormen olacak. Bu akşam Türkiye saatiyle 21:30’da başlayacak olan program internetten de canlı dinlenip izlenebilecek.

Bingolum.com ‘a açıklamalarda bulunan Bazencir “Çok yoğun bir döneme giriyoruz. dinleyicilerimize muhteşem bir sezon planladık. Bir çok süpriz ünlü konuğumuz olacak” dedi.

Türkiye ve Avrupa’dan festival, konser ve program davetleri alan Bazencir, ulusal gazeteler ve televizyon kanallarına da konuk oluyor.

Bazencir’in “Hayata Dair” adlı programında kültür sanat ve dünyadan önemli gelişmelere de yer veriliyor Her hafta farklı konular ve konuklar yer alıyor.