Beşiktaş formasıyla nikaha

Bingöl’de Uzman Çavuş olarak görev yapan Ferat Arpacı ve öğretmen Merve Doğan, Çankırı Belediyesinde gerçekleştirilen nikâh törenlerine Beşiktaş formaları ile katıldı.

Herkesin en önemli günümüz diyerek pahalı ve şık elbiselerle nikâh törenine katıldığını belirten çift, nikah törenine sırtlarında birbirlerinin isimlerinin yazılı olduğu ve Beşiktaş Kulübü’nün kuruluş yıldönümünü belirten 19 ve 03 numaralı formaları ile katıldı.

“Bizi Buluşturan Beşiktaş Sevdamız”

Bingöl’den izin alarak nikaha geldiğini belirten Uzman Çavuş Ferat Arpacı, “Nikâh törenleri için gelin damat adaylarının değişik organizasyonlar yaptığını biliyorduk. Bizim ekstra bir şey yapmamıza gerek yoktu. Bizi buluşturan Beşiktaş taraftarlığımızı sevdamıza ortak ettik. İkimiz de koyu birer Beşiktaş taraftarıyız. Formalarımızı giyip geldik attığımız imza ile de bir ömür eşimin bonservisini almış oldum. Allah sevgimizi mutluluğumuzu daim etsin inşallah” dedi.

Genç öğretmen Merve Doğan Arpacı da, “Beşiktaş’ı da eşimi de çok seviyorum. Nikahımıza Beşiktaş formaları ile gelmek ortak kararımızdı. Düğün tarihimizde ligin bitiş haftasına denk geliyor. İnşallah Beşiktaş’ın şampiyonluğu ile iki mutluluğu bir arada yaşayacağız. ” diye konuştu.