Bingöl’de Sır Ölüm

30.05.2017

0 Yorum

Bingöl’de Sır Ölüm

Bingöl’de kendisinden haber alınmayan Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünde Personel şefi olarak görev yapan Ömer D.’nin cansız bedeni kentsel dönüşüm kapsamında yıkılmayı bekleyen bir binada bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünde görev yapan ve kendisinden haber alınmayan Elazığlı Ömer D. isimli vatandaş’ın cansız bedeni kentsel dönüşüm kapsamında boşaltılan bir binada bulundu. İntihar olduğu ileri sürülen olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Ömer D.’nin cenazesi otopsi yapılmak üzere Elazığ’a gönderildiği ve otopsinin ardından memleketinde toprağa verildiği öğrenildi. Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığınca olayla ilgili başlatılan soruşturma sürerken, olayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünün resmi internet sitesinde baş sağlığı mesajı yayınlandı. “Acı Kaybımız” başlığıyla yayınlanan yazıda “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzde görev yapan Personel Şefimiz Ömer Demirkapı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalan ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.”  ifadelerine yer verildi.

Ömer D’nin evli ve bir çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.