Bingöllü Atlet, Balkan Maratonuna Katılacak

06.10.2017

0 Yorum

Bingöllü Atlet, Balkan Maratonuna Katılacak

Bingöl Belediye Yaşamspor Kulübü’nün başarılı sporcularından Yavuz Ağralı, Balkan Maraton Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, Uluslararası Rotterdam Maratonu 2016 Rio Olimpiyat Oyunları barajını geçen sporcular arasında yer alan ve daha önce düzenlenen birçok maratonda başarılı sonuçlar çıkaran Bingöl’ün başarılı atleti Yavuz Ağralı’nın (25), Balkan Maraton Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edeceği belirtildi.

Açıklamada, “Atletizm branşından Bingöl’den olimpiyatlara giden ilk ve tek sporcu olan ve 2015-2016 yılında üst üstte iki kez Vodafone İstanbul maratonunda Türklerde 3. olan ve 2014 Yılında balkan yarı maratonu ve balkan maratonunda 2.olan kulübümüzün başarılı sporcusu balkan şampiyonasına iddialı gidiyor. 8 Ekim Pazar günü Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’te düzenlenecek olan Balkan Atletizm Şampiyonası’nda B kategorisinde yarışacak olan başarılı atletimiz yavuz Ağralı’nın önemli başarılara imza atmasını bekliyoruz” denildi.

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.