21 Nisan 2017'da eklenmiş, 64 kişi görüntülemiş
Bulunmaz İnşaat
Adres : Çinçindere caddesi no 85/1 Merter İSTANBUL
Telefon : 0 212 590 21 05
Faks : -
E-Posta : bilgi@bulunmazinsaat.com.tr
Websitesi : www.bulunmazinsaat.com.tr

Bulunmaz İnşaat

GOLD FİRMA

Hakkımızda

 

Şirketimiz bilhassa taahhüt sektöründe hizmet vermek amacıyla, kurucusunun 2008 yılından itibaren edindiği uygulama ve teknik deneyimini kurumsal bir çatıda toplama kararı ile  limited şirket olarak faaliyete başlamıştır.

 

Faaliyet gösterdiği tarihten bu yana kaliteden hiçbir suretle ödün vermeden yüksek müşteri memnuniyeti ve ideal fiyat düsturlarını merkezine alan şirketimiz projelendirmeden anahtar teslim uygulamalara, yatırım danışmanlığından teknik müşavirliğe kadar gayrimenkul sektörünün birçok alanında aktif faaliyet göstermektedir.

 

Misyon

 

Taahhüt müşterilerimizin her ihtiyacına cevap verecek fonksiyonellik ve sağlamlıkta çözümler üretmek, tüm bu kalite kaygılarının içerisinde olabilecek en avantajlı finans çözümleriyle müşterilerimize taahhüt edilen sürede teslimini sağlamaktır.

 

Vizyon

 

Edindiğimiz birikimi an be an devam eden işlerimize aktarmak, dünyadaki teknik ilerlemeleri ülkemiz ticaret ahlakı normlarına entegre ederek, en temel anlamda güven denince akla gelen öncü bir firma haline gelmek.

Harita Bilgisi

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 3 + 1 = ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı