Genç kız intihara kalkıştı

11.08.2017

0 Yorum

Genç kız intihara kalkıştı

Bingöl’de Polis, intihar etmek için karayolunda bulunan üstgeçide çıkan 18 yaşındaki S.B.’yi, gazeteci kılığına girerek kurtardı.

Olay, dün akşam üzeri Kaleönü Mahallesi’nde bulunan Bingöl – Muş karayolunda meydana geldi.  Psikolojik sorunları olduğu belirtilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini belirten 18 yaşındaki S.B., karayolu üzerindeki bir üstgeçide çıktı. Çevredeki vatandaşlar, olayı fark ederek polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Üstgeçide çıkarak intihar etmek istediğini belirten S.B., polisin ikna çabalarına olumsuz yanıt verdi. S.B., basın mensuplarına açıklama yapmak istediğini belirterek basın mensuplarının yanına gelmesini istedi. Bunun üzerine fotoğraf makinesini boynuna asarak gazeteci kılığına giren İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir polis memuru, röportaj yapmak istediğini belirterek gence yaklaştı. S.B.’nin bir anlık boşluğundan faydalanan polis memuru, gencin üzerine koşup kollarından tutarak intihar etmesini engelledi.

S.B., sağlık kontrollerinin ardından ifadesi alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.