HAKKIMIZDA

Bingolum.com ; Gündem, Siyaset, Eğitim, Spor, Ekonomi, Kültür & Sanat, Yaşam & Sağlık ve diğer tüm kategorilerde takipçilerine güncel yerel ve ulusal haberler sunmak, kullanıcılarının haberlere kolayca ulaşmasını sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır.

MİSYONUMUZ

Tarafsız Habercilik

İlkelerimiz gereği, Bingolum.com ’da yayınlanan haberlere konu olan olaylara ve adı geçen kişilere tarafsızlık ilkesi içerisinde yaklaşmaktayız. Amacımız kamuoyuna hiçbir bilgiyi saklamadan, güvenilir bir şekilde yorumsuz manipüle edilmemiş haber sunabilmek.

5N 1K Habercilik

Haber için önemli olan Ne? Nerede? Ne zaman? Nasıl? Neden? Kim ? sorularını, takipçilerimizin tarafsız, güvenilir ve doğru bir habere ulaşabilmesi için ilke edindik.

Gerçeklik

Gerçeklerin bütün çıplaklığıyla okuyucuya aktarılması gerektiğini Bingolum.com olarak savunuyoruz. Yerel ve Ulusal düzlemde gerçekleşen olayları haber niteliği taşıyorsa bunu olduğu gibi alıp değiştirmeden okuyucuya sunuyoruz. Bu amaçla Bingolum.com haber platformunu kurduk ve okuyucuya önemli olsun veya olmasın her haberi ulaştırabilmek için çalışıyoruz.

Okuyucularımıza Neler Sunuyoruz?

Yerel ve ulusal kamuoyunda meydana gelen olayları ekibimiz aracılığıyla takip ederek okuyucularımıza tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Bingolum.com ’da, yerel ve ulusal gündeme dair bütün haberleri bulabilirsiniz. Takipçilerimize sadece okumak istedikleri haberlere rahatça ulaşabilecekleri kullanışlı bir site sunuyoruz.

Yenilikçi Anlayış

İhtiyaçlar doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve takipçilerimize görsel ve nitelik yönünden daha dolu bir site sunmaya devam ediyoruz.