Kazalar Kameralara Yansıdı

Bingöl ve Elazığ’da meydana gelen 4 farklı kaza şehir polis kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kaza oranının çok yüksek olduğu Bingöl ve Elazığ’da meydana gelen bazı trafik kazaları şehir polis kameralarına yansıdı.

Bingöl’de yolun ortasında duran bir otomobile karşıdan gelen başka bir otomobil çarpıştı. Kazada duran otomobil sürücüsü ile yolda sohbet eden bir kişi iki araç arasında sıkışarak yaralandı.
Yine Bingöl’de başka bir kazada ise aynı istikamette seyir eden minibüs ile otomobil trafik kurallarına uymadıkları için çarpıştı.

Elazığ’daki kameralara takılan kazalardan biri merkeze bağlı Yeni Mahalle Yahya Kemal Caddesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Y.S. idaresindeki 44 LA 852 plakalı araçla 23 FU 818 plakalı otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle yoldan çıkan 44 plakalı araç, karşıya geçmek için refüjde bekleyen Güler Sevinç’e (58) çarparak ölümüne neden oldu.

Yine Elazığ’daki bir başka kazada ise merkeze bağlı Doğukent Mahallesinde meydana geldi. Plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen bir sürücü sağa sola dikkat etmeden hızlıca karşıya geçti. Bu sırada karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kişiye çarparak yaralanmasına neden oldu.