Korkutata: Takdir Milletimizin

AK Parti’den Bingöl 3’üncü sıra milletvekili adayı olan Zeki Korkutata, seçimden sonra yaptığı açıklamada “Takdir milletimizin; Bingöl için hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde Bingöl’de AK parti’den Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek, HDP’den ise Erdal Aydemir seçildi.

AK Parti’den 3’üncü sıra milletvekili adayı olan Zeki Korkutata yaptığı açıklamada, seçilmemesini takdir milletimizin diyerek değerlendirirken, “Memlekete, ülkeye olan hizmet aşkımız kalıcıdır ve devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 

Korkutata yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı olarak, AK Parti’miz olarak 24 Haziran seçimlerinde çok başarılı bir netice alınmıştır. Tüm milletimize hayırlı olsun, inşallah yeni dönemde ülke olarak önemli bir büyüme ve gelişme göstereceğiz.

Şahsım olarak yoğun bir seçim çalışması yaptık ve Bingöl’ümüzün her kesimi ile kucaklaştık. Çok önemli tespitlerimiz oldu, inşallah bunlar bize tecrübe olarak yansıyacak. Takdir milletimizin; Bingöl için hayırlısı olsun.Memlekete, ülkeye olan hizmet aşkımız kalıcıdır ve devam edecektir.”