Vatandaşlar Hizmetten Memnunmuş

Bingöl belediye Başkanı Yücel Barakazi, esnaf ve vatandaşları belirli periyotlarla ziyaret ettiğini, yaptığı hizmetlerden ise vatandaşların memnun olduğunu ileri sürdü.

Bingöl merkezde çay ocağında bir grup vatandaşlar bir araya gelen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl’de yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini ileri sürdü.

Barakazi’nin vatandaşların hizmetlerden memnun olduğu yönünde ki açıklaması ise dikkat çekti.

Barakazi, “Belirli periyotlarla esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de esnafımız bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbet edip, kahvaltı yaptık. Esnaf ve vatandaşlarımızdan şikayet ve taleplerini not ettik. Belediyemizce kent genelinde yapılan çalışmaları paylaşma fırsatı bulduk. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Bingölümüze hep birlikte katkı sunuyoruz. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” şeklinde konuştu. (www.bingolum.com)

Bingol Ab-i Hayat

Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.